Yoga Open Air 2010 - profily
Miška Hluchová

Od roku 2001 aktívna inštruktorka rôznych športovo-regeneračných činností, organizátorka jogových a powerjogových podujatí a vyštudovaná fyzioterapeutka. V súčasnosti pôsobí v Piešťanoch, je zakladateľkou Power Yoga Akademie SLOVENSKO, ktorá je jedinou certifikačnou inštitúciou pre jogových inštruktorov na Slovensku.


Zuzana Plevová

Zaklateľka skupiny Joga )|(všade a cvičení jogy v rámci letných stretnutí v Sade Janka Kráľa, aktívna inštruktorka a propagátorka jogy a powerjogy vyškolená v USA a certifikovaná Power Yoga Akademiou Vaška Krejčíka. V súčasnosti pôsobí v Bratislave, učí jogu a powerjogu ako jogu pre tehotné, plánuje sa venovať zdravotnému aspektu jogy.


Jaro Pávek, R.Y.T.

Regisrovaný učiteľ Ashtanga Yoga na Slovensku, ktorý ju študoval na východe a ako prvý ju doniesol na Slovensko. Študoval s viacerými svetovými a špičkovými učiteľmi a v súčasnosti pôsobí v Bratislave, kde učí Primary Series a plánuje začať výuku Intermediate Series.


Vašek Krejčík

Najznámejší predstaviteľ a zakladateľ powerjogovej spoločnosti na území ČR a SR, celoživotný športovec, majster republiky a vicemajster sveta v Aerobiku a vydavateľ prvého českého jogového časopisu. V súčasnosti pôsobí v Prahe, je zakladateľ Power Yoga Akademie a odborný garant Power Yoga Akademie SLOVENSKO.