Fórum

O inom - Ako sa zapojiť do diskusie


Meno
E-mail
Príspevok  
Napíšte číslom, aký je rok: (ochrana pred spamovacími robotmi)

                                       

jana - 7.1.2011 14:51
Ak chcete prispieť v rámci už existujúcej témy, preklikajte sa do nej a v poli pre zadanie príspevku zadajte váš text. Ak chcete vytvoriť novú tému, kliknite na 1 z dvoch hlavných kategórií (O joge a O inom) a zadajte v poli "Nová téma" jej názov. Následne kliknite na novovytvorený názov témy a v rámci nej pridajte príspevok.

zuz** - 23.2.2010 12:02
Ahoj Olivia, dakujem za pochvalu a najma za Tvoju ucast na YWW. Co sa tyka hudby, je to kompilacia viacerych interpretov, ktorych som spolu namiesala na jedno CD podla obsahu hodiny. Miesala som z viacerych CD, takze ani neviem presne o ktorej zo skladieb hovoris .. niekedy na hodine si CD mozme spolu prehrat a povies co sa Ti paci.
pekny den, DJ zuz**
:))

Olivia - 22.2.2010 14:15
Ahojte, v prvom rade dakujem za uzasny vikend v Buku. Zaroven by som sa chcela opytat, ci by ste mi nevedeli povedat, aka hudba hrala na Zuzkinej a Baskinej hodine v sobotu? Staci interpret, pripadne nazov albumu, hadam to nejak vypatram.

Dakujem.

Olivia

- 6.1.2010 18:16


Bela - 14.11.2009 19:30
Zuzi, po tvojej hodine gravidjógy človek hneď pookreje :o) Veľmi mi to pomáha načerpať energiu a cítim sa omnoho lepšie. Fandím ti...to, čo robíš, má zmysel.

jana.bubbles - 7.11.2009 14:18
Ak chcete prispieť v rámci už existujúcej témy, preklikajte sa do nej a v poli pre zadanie príspevku zadajte váš text. Ak chcete vytvoriť novú tému, kliknite na 1 z dvoch hlavných kategórií (O joge a O inom) a zadajte v poli "Nová téma" jej názov. Následne kliknite na novovytvorený názov témy a v rámci nej pridajte príspevok. vyhľadávanie

iba na Joga všade